ÇEŞME KUŞADASI FOÇA EFES İZMİR ŞİRİNCE

995 TL (5 TAKSİT)

(10 AĞUSTOS 2019) : Akşam saat 22:00’da Premier Tour önünden hareket ediyoruz. Gerekli molalarımızın ve ikramlarımızın ardından İzmir’e varıyoruz.

1.GÜN (11 AĞUSTOS 2019) : İzmir’e Varışın Ardından Konaklama Yapacağımız Otelimize Ulaşarak Açık Büfe Kahvaltımızı alıp gezimize başlıyoruz. Programımız İçinde öğle yemek saatine kadar Kadife Kale, Asansör, Alsancak, Konak Meydanı Tarihi Saat Kulesi, İzmir Fuar Alanı, Pasaport ve Karşıyaka’yı geziyoruz. Öğleden sonra ise Eski ve Yeni Foça’yı görüp denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Akşam yemek ve geceleme için İzmir’deki otelimizdeyiz…

2.GÜN (12 AĞUSTOS 2019) : Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Selçuk’a hareket ediyoruz. Burada ilk önce Meryem Ana Kilisesini ve Efes Harabelerini geziyor, Şirince Köyüne gidiyoruz. Şirince köy evlerini ve sokaklarını gezip öğle yemeğimizi aldıktan sonra Kuşadası’na gidiyor ve burada akşama kadar denize girmek için serbest zaman veriyoruz. Akşam üzeri otelimize dönüyoruz. Akşam yemek ve geceleme otelimizde…

3.GÜN (13 AĞUSTOS 2019) :Çeşme’ye hareket ediyoruz. Çeşme’de gezimize Çeşme Kalesini gezerek başlıyoruz. Daha sonra Kervansaray’ı görüyoruz. Ardından öğle yemeğimizi alıp Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı’da kısa bir gezinti yaptıktan sonra denize girmek ve alış-veriş için serbest zaman verdikten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam Yemeği Ve Konaklama İzmir’deki Otelimizde...

4.GÜN (14 AĞUSTOS 2019) : Sabah otelimizde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Yol güzergahında bulunan Sart Harabelerini görüyor ve panoramik Uşak İli gezisi yapıyor ve Ankara’ya doğru devam ediyoruz. Gerekli molalar sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz. Bir başka gezide buluşmak dileği ile vedalaşıp ayrılıyoruz.

GEZİ ÜCRETİ: 950-TL (NAKİT) – 975-TL (TEK ÇEKİM) –995-TL (5 TAKSİT)

TEK KİŞİLİK FİYAT FARKI: 250-TL

ÇOCUK ÜCRETLERİ: 00 - 06 YAŞ: ÜCRETSİZ (KOLTUK VERİLMEZ) // 07 – 12 ÇOCUK: 600-TL

ARAÇLAR KİŞİ SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. KOLTUK NUMARALARI ÖDEME SIRASINA GÖRE VERİLECEKTİR.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ: Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, İzmir’de 3 gece konaklama, (4) Kahvaltı, (3) Akşam yemeği, zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ: Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Karşıyaka vapur ücreti, Çeşme’de veya Kuşadası’nda alınır ise tekne ücreti, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Plaj girişi, şezlong, şemsiye ücreti, Yemekte alınacak içecek ücretleri, Kişisel Harcamalar.

PREMIER TOUR A.Ş
ADRES:ZİYA GÖKALP BULVARI NO:9/1 KIZILAY/ANKARA- TÜRKİYE
TEL:00 90 312 435 70 00 (PBX) - 435 70 75 - 435 8668 FAX:00 90 312 435 95 47
EMAIL:sales@premier-tour.com WEB:www.premier-tour.com

Gidiş-Dönüş Full Donanımlı araçlarımızla ulaşım, İzmir’de 3 gece konaklama, (4) Kahvaltı, (3) Akşam yemeği, zorunlu Türsab Seyahat Sigortası, Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.
Tüm öğle yemekleri ve son gün akşam yemeği, Karşıyaka vapur ücreti, Çeşme’de veya Kuşadası’nda alınır ise tekne ücreti, Milli Park giriş ücretleri, Plaj, Müze ve ören yeri giriş ücretleri, Plaj girişi, şezlong, şemsiye ücreti, Yemekte alınacak içecek ücretleri, Kişisel Harcamalar.